Čo ponúkame?

Pri využití našich služieb sa zbavujete všetkých personálnych nákladov a starostí, ktoré necháte na nás (personalistika, mzdy, BOZP, zaškolenie, dovolenky, PN, ochranné pomôcky,...). Rovnako sa nemusíte zaoberať ani nákupom čistiacich prostriedkov a zariadení.

Na základe obhliadky a Vašich konkrétnych požiadaviek Vám pripravíme cenovú ponuku presne na mieru.

Card image
FIRMY A KANCELÁRIE

Ponúkame pravidelné upratovanie firemných priestorov či kancelárií profesionálnym personálom a prístrojmi podľa individuálnych firemných potrieb. Na čistenie skladových, výrobných a iných väčších priestorov používame strojový čistič podláh.
Na požiadanie ponúkame aj doplnkové služby ako doplňovanie toaletného papiera, tekutého mydla, papierových obrúskov a podobne, prípadne Vám ich aj sami zabezpečíme. Samozrejmosťou je aj umývanie okien a iné služby podľa Vašich predstáv.

Card image
BYTOVÉ DOMY

Vieme, že neumyté schodisko je najčastejšou príčinou hádok medzi susedmi v bytových domoch. Vyriešte tieto každodenné problémy využitím našich profesionálnych služieb a zabudnite na rozvrhy upratovania.
Ponúkame upratovanie všetkých nebytových priestorov v bytových domoch podľa Vami zvolenej pravidelnosti. Výsledná cena sa vypočítava podľa počtu bytov a na základe krátkej obhliadky priestorov.

Card image
KOSENIE

Firemným zákazníkom ponúkame celosezónne udržiavanie trávnatých plôch a zelene v rámci areálu firmy, ktoré zahŕňa kosenie trávy, odstraňovanie buriny či strihanie živých plotov.
Udržiavanie trávnatých plôch je vykonávané priebežne počas celej sezóny. Spolu s upratovacími službami ponúkanými našou firmou tak budete mať zabezpečené čisté, udržiavané a reprezentatívne vnútorné aj vonkajšie priestory spoločnosti.